Tarlam Cepte (Unlimited money,Mod) for Android (100%Working)

App Information of Tarlam Cepte

App Name Tarlam Cepte
Package Name com.turktraktor.tarlamcepte
Version
Rating
Size
Requirement
Updated 2022-08-17T00:00:00.000Z
Installs 50K+
Category Apps, Productivity
Developer

Description of Tarlam Cepte (Unlimited money,Mod) for Android

Beş ana fonksiyondan oluşan Tarlam Cepte uygulaması, tarımsal faaliyetlerinizde doğru adımları atmanızda sizlere yardımcı olarak, zamanınızı daha etkili kullanmanıza olanak tanır.

Gübre, mazot, ilaç, hâl/borsa fiyatları gibi bilgi servislerinden yararlanabilir, hibe/destek duyurularından anlık olarak haberdar olarak planlamalarınızı bu doğrultuda yapabilir, yıllık kuraklık ve risk (dolu,yıldırım) raporlarına erişebilir, ürün bazlı yetiştiricilik önerilerine göz atabilir, ilaçlama saati uyarılarından yararlanarak, zamanı daha etkili kullanabilir ve uydu destekli ürün takibi ile ekinlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Buna ek olarak anlık olarak güncellenen detaylı hava durumu takibi özelliği ile beklenmedik hava koşullarına karşı önleminizi olarak, hasatlarınızı koruyabilirsiniz. Vermiş olduğunuz emeği teknolojinin nimetleriyle sentezleyen Tarlam Cepte, tarlanızdaki en büyük yardımcınız olmaya aday! Tarlam cepte uygulamasına, kampanya dahilinde yer alan traktörlerden herhangi birini satın alarak veya uygulama üzerinden ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Game id: com.turktraktor.tarlamcepte

 

Related Posts of Tarlam Cepte

Real Pool 3D 2  1.5.8 (Unlimited money,Mod) for Android

Real Pool 3D 2